Voetbalnieuws RSS

Alle berichten dagelijks voor jou verzameld!

‘PSV wil de hoofdprijs vangen voor 36-jarige sterspeler’

PSV voetballerInternazionale zou Ivan Perisic willen terughalen naar de club. Maar PSV is niet voornemens om de multifunctionele speler zomaar te laten vertrekken. Ze willen namelijk de nodige miljoenen voor hem zien.

Met dit nieuws pakt het Eindhovens Dagblad vandaag uit. Om welk bedrag gaat is niet bekend. Hij speelde eerder reeds 254 wedstrijden voor de grootmacht uit Milaan. Dat de 36-jarige aanvaller een zwak heeft voor Inter, is dus bekend, maar of hij op dit moment openstaat voor een terugkeer, is afwachten. Zijn contract in Eindhoven loopt door tot medio 2027, waardoor PSV hem sowieso niet hoeft te verkopen.

Het is in ieder geval duidelijk dat PSV hem liever niet wil laten gaan, stelt het Eindhovens Dagblad. Perisic is van enorme waarde voor het elftal van Peter Bosz, zowel op als naast het veld. ‘De Eindhovense club is alleen bereid om na te denken over een verkoop als er een flinke stapel miljoenen op tafel komt. De verwachting is op dit moment niet dat Inter daartoe bereid zal zijn en dat de Italianen rekenen op een transfersom van hooguit enkele miljoenen. PSV laat Perisic daarvoor sowieso niet gaan’, valt er te lezen.

Aan de andere kant melden verschillende media dat Dumfries sneller zou herstellen dan gedacht. “Het grote nieuws van de dag is dat Dumfries sneller hersteld dan vooraf werd verwacht. Hij zal snel weer ter beschikking zijn voor trainer Cristian Chivu”, zei Giuseppe Marotta, president van Inter even geleden live op televisie. Eind 2025 raakte Dumfries geblesseerd aan zijn enkel, waarna hij al snel geopereerd moest worden.

“Het nieuws wat daar ook nog mee te maken heeft, is dat het niet makkelijk is om een vervanger voor Dumfries te vinden. Tenminste, geen vervanger die het niveau heeft dat Internazionale ambieert”, voegde Marotta toe. Wanneer de Oranje-international weer precies inzetbaar is, durft hij niet te zeggen. “Half februari? Ik wil de medische staf niet op de kast jagen, maar we zijn zeer optimistisch.”

The post ‘PSV wil de hoofdprijs vangen voor 36-jarige sterspeler’ appeared first on PSVReport.