‘PSV meldt zich voor beste Nederlandse talenten’

PSV is voornemens om deze zomer aan te kloppen bij FC Twente voor Mats Rots en Ruud Nijstad. Maar clubwatcher Leon ten Voorde vraagt zich wel af of de spelers haalbaar zijn voor de regerend landskampioen. Er is namelijk ook veel buitenlandse belangstelling voor het tweetal.
“Officieel hebben ze zich nog niet gemeld, maar je kan er vergif op innemen dat PSV belangstelling heeft voor Nijstad en Rots”, begint Ten Voorde in de AD Voetbal podcast woensdag. “Ze staan hoog op de lijst, dat maakt de wedstrijd van komende zondag wel extra speciaal.”
“PSV gaat voor de grootste Nederlandse talenten”
“PSV wil het liefst de grootste Nederlandse talenten binnenhalen”, vervolgt Ten Voorde. “Maar ik vraag me af of ze deze jongens nu kunnen betalen. Dan zullen ze eerst zelf enkele spelers moeten verkopen, want deze spelers gaan veel opleveren voor FC Twente, áls ze weggaan.”
FC Twente en PSV spelen zondag tegen elkaar in de laatste speelronde van de Eredivisie. Een wedstrijd die voor FC Twente de derde plaats kan verzekeren.
The post ‘PSV meldt zich voor beste Nederlandse talenten’ appeared first on PSVReport.
